Hemen Ara

Firmamız Hakkında

Gül Halı Yıkama

Gül halı yıkama fabrikası 2010 yılında kurulmuştur. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli kendimizi geliştirerek servis verdiğimiz bölgelerde bilinir ve tanınır olduk. Gül halı yıkama ile halı ve kilimlerinizi, yorgan ve battaniyeleriniz, stor perdeleriniz evinizden kaliteli servis ekibimiz ile özenle alıyoruz. Daha sonra kendi araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza ulaştırıyoruz. Halılarınızı ve diğer tüm teslim ettiğiniz ürünlerinizi teknolojik makine ve ekipman kullanılmaktadır. Üstelik organik ve hijyenik deterjanlar ile el değdirmeden yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Gül Halı Yıkama Fabrikası olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde halı yıkama gibi hizmetlerimiz yer almaktadır. En önemlisi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz

Üstün kalitede ve dünya çapında standartlarında, eksiksiz ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı içerisinde sunmayı hedefliyoruz. Halı yıkama ile ilgili her türlü taleplerinizi sorunsuz ve pratik yapmak. Müşteri memnuniyetini önceliklendirmek ve çevresel faktörlere saygılı davranmak. Sağladığımız bütün hizmetlerde sağlıklı yaşam alanları oluştururken, temiz bölümler yaratarak sağlıklı ve konforlu yaşam alanı oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Farklılaşma, kusursuz ve sunduğu emek açısından Çorlu ilçesinde halı yıkama alanında faliyet gösteren en seçkin firma olmak. Halı yıkama gibi her çeşit ihtiyaca çare üretmek, müşterilerimizin hoşnut olduğu ve öncelikli olarak tercih edilen bir şirket olmaktır.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Mükemmel temizlik konusundaki itibarımız ile 12 yıldan uzun süredir kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyip, hizmet verdiğimiz her müşterimizi memnun ederek güvenilir firma olmayı başardık.