Koltuk Yıkama

Gül Halı yıkama  Koltuk temizliği olarak İstanbul’ un en donanımlı ve profesyonel temizlik firmasıdır. Personellerimiz özenle seçilmiş, temizlik üzerine gerekli eğitimleri almış, donanımlı genç insanlardan oluşmaktadır.

Koltuk temizliğinde dikkat edilmesi gereken tüm önemli noktaları ve hassasiyeti iyi biliyoruz . Özel üretim yıkama fırçalarımız ve ithal koltuk yıkama makinelerimiz ile koltuklarınızı tertemiz yapmakla kalmıyor, hijyenik ve sağlıklı kullanılan ev eşyalarına dönüştürüyoruz. Memnuniyet garantili ve geri ödemeli hizmetimizden faydalandığınızda, Tampak Halı ve Koltuk temizliğinin farkımını daha iyi anlayacaksınız. Müşterilerimizin memnuniyeti garantimiz ve geleceğimizdir. Yakınınızda mutlaka halısını veya koltuğunu bize yıkatan bir tanıdığınız vardır.

Koltuk yıkama hizmeti

Gül Halı Yıkama Koltukları Nasıl Yıkıyor?

Öncelikle bilmeniz gereken her tür koltuğun temizliği yapılabilmektedir. Tek gereken bu işte tecrübe ve uygun ekipmanların olmasıdır. Şirketimiz tüm temizlik fuar larını takip eder ve makinelerini çoğunlukla yurt dışından ithal eder. Koltuk yıkama yı en iyi şekilde bu üstün teknoloji makineleri kullanarak yapıyoruz. Koltuğun cinsine uygun olan temizleyiciler, koltuk kumaşına zarar vermiyecek fırçaların seçiminden sonra koltuğunuzu ıslatıp şampuanlıyoruz. Özel yapım fırça makinesi ile fırçalıyoruz. Kirleri fırça aracılığıyla çıkarılan koltuğunuzu yüksek emme gücüne sahip makineler ile vakumlayarak duruluyoruz. Kısa sürede koltuklarınız kuruyor ve tertemiz oluyor.

Koltuk yıkama

Gül halı yıkama Koltuk Yıkama