Hakkımızda

Gül Halı Yıkama Fabrikası

Güngören halı yıkama hizmetini sunan Fabrikamız 2000 yılında Güngören Genç Osman mahallesinde kurulmuştur. Sektördeki kaliteli hizmet anlayışının zayıflığından bu sektöre bir şeyler katabilmek, uygun fiyata kaliteyi tüketiciye ulaştırabilmek için kurulmuştur. Günümüzde dürüst çalışan firmaların azlığı, vurdu-kaçtı, aldı-kaçtıların arttığı günümüzde , “Biz bu işi dürüst bir şekilde ve halıları gerçek temizlik ile buluşturmak için yapıyoruz” diyebilmek için kurulduk.

Halı yıkama işi özellikle tecrübe isteyen bir iştir. Piyasada onlarca çeşit halı mevcuttur. Hereke, Milas, Bünyan, İran, Çin bilinen bir kaç halı çeşitidir. Ancak bunlardan daha fazla halı çeşidi mevcuttur. Dolayısıyla her halı aynı özelliklerde dokunmadığı için halıların cinsi iyi bilinmeli, özellikleri iyi bilinmeli, hangi renk halı hangi şampuan ile yıkanacak, rek atması olacak mı, renk atabilecek halılar nasıl yıkanacak, gibi sorular için en önemli cevap tecrübedir. Yıkama yapacak usta bunları iyi bilmelidir.

Misyon:

Firmamız Gül Halı Yıkama, bu süreçleri iyi bilen, kalite için ne gerkiyorsa kısa zamanda yerine getiren kurumsal bir firmadır. Amacımız uygun fiyata, en kaliteli halı yıkama/temizleme hizmetini İstanbul Avrupa Yakasında tüm tüketicilere ulaştırmaktır.

Güngören halı yıkama fabrikası ile tüm halılarınız deneyimli kadromuz tarafından garantili bir şekilde antibakteriyel şampuanlar kullanılarak gelişmiş otamatik halı yıkama makinelerinde ilk gün ki gibi tertemiz olacak şekilde yıkanır.

Halılarınız içinde birikmiş olan sadece toz ve kir değildir. Halı köklerine yerleşmiş milyonlarca bakteri, mikrop ve halı akarları (mayt) hangi deterjanı kullanırsanız kullanın yaşamlarına devam ederler ve zaman içinde üreyip çoğalan bu canlılar sağlığınız için tehlike oluştururlar. En yaygın görülen hastalıklar ise astım ve bronşittir. Özellikle çocuklarınızın bu canlılarla daha çok temas halinde olacağını düşünürsek, halıflekslerinizde yaşayan mikrop, bakteri ve maytların yok edilmesi gerekliliği daha da önem teşkil eder. Peki ne yapmalı? Hem halıları temizlemenin hem de bu istenmeyen zararlılardan kurtulmanın bir yolu yok mu? Tabi ki var. İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz.

Halı yıkamak tecrübe ve profesyonellik ister. Tabiki herkes halı yıkayabilir ama önemli olan verdiğiniz ücret karşısında garantili bir hizmet almak değil midir? Gül Halı Yıkama en iyi hizmeti size sunmayı taahhüt eder.
Gül halı yıkama