Güngörende Halı Yıkama

Blog

Güngören’de halı yıkama hizmetine 2000’li yıllarda başladık. Kuru temizlemeden gelen firmamız temizliğe büyük önem vermektedir. Bu işe girme nedenimiz sektörde kaliteli yıkamanın eksikliğini hissetmemiz diyebiliriz. Maalesef bir çok şahıs bu işte kandırmaca yolunu seçip kısa zamanda köşe olmayı düşünmektedir.

Halı yıkama işi her ne kadar dışarıdan bakıldığında basit gibi görünse de aslında hiç de öyle değildir. Hali hazırda fabrikamızda 100 binlerce TL değerinde makine-ekipman mevcuttur. Zaten kullanıdğımız görselerde de bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu iş için iyi bir sermaya ve uzman ekip çok önemlidir. İstanbul Güngören ilçesinde profesyonel bir hizmet veren firmamız ekipmanlarını eksiksiz olarak tamamlamış ve profesyonel halı yıkama işini devam ettirmektedir.

Güngörende halı yıkama

Güngören halı yıkama firması

Firmamız ilçede en çok tercih edilen 2 firmadan birisi konumuna gelmiştir ve zirveyi zorlamaktadır. Son iki yıldır büyük bir açılım yapmış ve yaptığımız işi tam olarak anlatabilmek için dijital ortama ağırlık vermiştir. Gerek web sitemizde, gerekse sosyal medya hesaplarımızda görsel ve videolar ile kanıdırmaca yapmadan kendimizi anlatmaya çalıştık.

Netice olarak da Güngören’de halı yıkama firmaları içinde en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık. Çok yakında da zirveye ortak olacağımızdan kuşkumuz yok. Bu konuda en büyük desteğimiz elbette tavsiye edilmemiz olmuştur. Her yeni müşterimizin tamamı bizi başkasına tavsiye etmekten kaçınmamaktadır.

 

Bir cevap yazın